
Haisser Круг відрізний по металу 150х1.6х22.2 мм (4111704)
- В наличии
- Код: 79775
52 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Haisser Коло відрізне по металу 150х1.6х22.2 мм (4111704) Виробник Haisser Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється метал Діаметр кола 150 мм Товщина кола 1.6 мм Діаметр посадкового кільця 22.2 мм тип обладнання Кутова шліфмашина Штрих код:6914466797753
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 150 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.2 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал, що обробляється | Метал |
| Товщина круга | 1.6 мм мм |
| Штрих код | 6914466797753 |
| Тип оборудования | Кутова шліфмашина |
- Цена: 52 ₴

