
Haisser Круг відрізний по металу 300х3.0х32 мм (4111709)
- Нет в наличии
- Код: 79780
128 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Haisser Коло відрізне по металу 300х3.0х32 мм (4111709) Виробник Haisser Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється метал Діаметр кола 300 мм Товщина кола 3 Діаметр посадкового кільця 32 мм тип обладнання Кутова шліфмашина Штрих код:6914466797807
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 300 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 32 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал, що обробляється | Метал |
| Товщина круга | 3 мм мм |
| Штрих код | 6914466797807 |
| Тип оборудования | Кутова шліфмашина |
- Цена: 128 ₴

