
Круг алмазний відрізний Distar 1A1R Bestseller Ceramic granite (250x1.7x10x25.4 мм)
- Нет в наличии
- Код: 45180
780 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Коло алмазне відрізне Distar 1A1R Bestseller Ceramic granite (250x1.7x10x25.4 мм) Виробник Distar Країна походження Україна Гарантія 1 рік Матеріал, що обробляється Граніт (всі види), керамічна плитка для підлоги, керамічна плитка настінна, керамограніт, мармур (всі види) Діаметр кола 250 мм Товщина кола 2 Висота ріжучого шару 10 мм Діаметр посадкового кільця 25.4 мм Матеріал кола Алмаз тип обладнання Плиткоріз, верстат для різання каменю та плитки Умови роботи З охолодженням Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 10 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Діаметр круга | 250 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 25.4 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал круга | Алмаз |
| Матеріал, що обробляється | Граніт, керамічна плитка для підлоги, керамічна плитка настінна, керамограніт, мармур |
| Товщина круга | 2 мм мм |
| Умови роботи | З охолодженням |
| Тип оборудования | Плиткоріз, верстат для різання каменю та плитки |
- Цена: 780 ₴

