
Круг алмазний відрізний Distar 1A1R Hard ceramics (180x1.4 / 1.0x8.5x25.4 мм)
- Нет в наличии
- Код: 8926
1 043 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Диск алмазний Distar Hard Ceramics призначений для високоякісного різання керамічної плитки з декоративним покриттям і без нього, а також керамограніту. Швидкість різу у хвилину становить 1,1 метра погонних, при ресурсі в 1000 пог. м, завдяки своєму ресурсу на обробку матеріалу, досягається вигідна експлуатація інструменту за допомогою менших витрат.
Здебільшого застосовується для роботи з рельєфною глазур'ю, на стіни та підлозі, керамікою, керамогранітом, а також всіма видами граніту і мармуру в рідкісних випадках.
Здебільшого застосовується для роботи з рельєфною глазур'ю, на стіни та підлозі, керамікою, керамогранітом, а також всіма видами граніту і мармуру в рідкісних випадках.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 8.5 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 180 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 25.4 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал круга | Алмаз |
| Матеріал, що обробляється | Тверда кераміка, керамограніт, мармур |
| Товщина круга | 2026/04/01 00:00:00 мм |
| Умови роботи | З охолодженням |
| Штрих код | 4826223911468 |
| Тип оборудования | Плиткоріз, верстат для різання каменю та плитки |
- Цена: 1 043 ₴


