
Круг алмазний відрізний Distar Turbo Baumesser Stein PRO (125x2.2x8x22.23 мм)
- Нет в наличии
- Код: 45960
255 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Коло алмазне відрізне Distar Turbo Baumesser Stein PRO (125x2.2x8x22.23 мм) Виробник Distar Країна походження Україна Гарантія 1 рік Матеріал, що обробляється Граніт, базальт, мармур, габро та керамограніт Діаметр кола 125 мм Товщина кола 2 Висота ріжучого шару 8 мм Діаметр посадкового кільця 22.23 мм Матеріал кола Алмаз тип обладнання Кутова шліфувальна машина Умови роботи Без охолодження Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 8 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал круга | Алмаз |
| Матеріал, що обробляється | Граніт, базальт, мармур, габро та керамограніт |
| Товщина круга | 2 мм мм |
| Умови роботи | Без охолодження |
| Тип оборудования | Кутова шліфмашина |
- Цена: 255 ₴

