
Круг алмазний відрізний Distar Turbo Bestseller Universal (230x2.6x9x22.23 мм)
- Нет в наличии
- Код: 43817
735 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Коло алмазне відрізне Distar Turbo Bestseller Universal (230x2.6x9x22.23 мм) Виробник Distar Країна походження Україна Гарантія 1 рік Матеріал, що обробляється Бетон, бетон середньоармований, граніт (всі види), піщаник (всі види), тротуарна плитка Діаметр кола 230 мм Товщина кола 3 Висота ріжучого шару 9 мм Діаметр посадкового кільця 22.23 мм Матеріал кола Алмаз тип обладнання Кутова шліфувальна машина Умови роботи Без охолодження Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:2000963772967
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 9 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Діаметр круга | 230 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал круга | Алмаз |
| Матеріал, що обробляється | Бетон, бетон середньоармований, граніт, піщаник, тротуарна плитка |
| Товщина круга | 3 мм мм |
| Умови роботи | Без охолодження |
| Штрих код | 2000963772967 |
| Тип оборудования | Кутова шліфмашина |
- Цена: 735 ₴

