
Круг алмазний відрізний Distar Turbo Elite (125x2.2x9x22.23 мм)
- Нет в наличии
- Код: 2966
715 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Розроблено для професійної роботи з кольоровими гранітами. Стабільна ріжуча здатність, високий ресурс роботи.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 10 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал круга | Алмаз |
| Матеріал, що обробляється | Граніт, базальт, гнейс |
| Товщина круга | 2.2 мм мм |
| Умови роботи | Без охолодження |
| Штрих код | 200300083271 |
| Тип оборудования | Кутова шліфмашина |
- Цена: 715 ₴


