
Круг алмазний відрізний TURBO 232 ELITE MAX (230x2.5x12x22.23 мм) Distar
- Нет в наличии
- Код: 44197
900 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Алмазний диск DISTAR TURBO ELITE MAX створений спеціально для професійної обробки гранітних поверхонь. За рахунок своєї унікальної структури та наявності тепловідвідних отворів по всьому диску, забезпечує максимально м'яку та комфортну роботу. Ідеально підходить для різання всіх видів граніту.
На ринку представлений у варіанті 232 міліметрів і заввишки алмазного шару 12 мм. Застосовується на КШМ (болгарках) з посадковим місцем 22,23мм. Забезпечує високу швидкість різу до 1,6 метрів у хвилину, при ресурсі роботи у 225 пог. м. на граніті 5ї категорії твердості на глибину 30 мм.
Позиціонує себе, як найбільш збалансований інструмент для обробки гранітних поверхонь. Для обробки чорного граніту тип Габро рекомендуємо використовувати спеціально розроблений для цього типу каменю диск алмазний Gabbro MAX.
На ринку представлений у варіанті 232 міліметрів і заввишки алмазного шару 12 мм. Застосовується на КШМ (болгарках) з посадковим місцем 22,23мм. Забезпечує високу швидкість різу до 1,6 метрів у хвилину, при ресурсі роботи у 225 пог. м. на граніті 5ї категорії твердості на глибину 30 мм.
Позиціонує себе, як найбільш збалансований інструмент для обробки гранітних поверхонь. Для обробки чорного граніту тип Габро рекомендуємо використовувати спеціально розроблений для цього типу каменю диск алмазний Gabbro MAX.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 12 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 230 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал круга | Алмаз |
| Матеріал, що обробляється | Граніт, базальт, гнейс |
| Товщина круга | 2.5 мм мм |
| Умови роботи | Без охолодження |
| Тип оборудования | Кутова шліфмашина |
- Цена: 900 ₴




