
Круг відрізний Werk 115х1.6х22.2 мм
- В наличии
- Код: 34005
25 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Коло відрізне Werk 115х1.6х22.2 мм Виробник Werk Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал, нержавіюча сталь Діаметр кола 115 мм Товщина кола 2 Діаметр посадкового кільця 22.2 мм Штрих код:6914466122029
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Werk |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 115 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.2 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал, що обробляється | Метал, нержавіюча сталь |
| Товщина круга | 2 мм мм |
| Штрих код | 6914466122029 |
- Цена: 25 ₴

