
Круг алмазний Corona DISTAR (1A1R) - 125 Multigres
- Нет в наличии
- Код: 69663
1 045 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Спеціально розроблений для швидкого різання плитки для підлоги та керамограніту. Ультратонка товщина та унікальна форма алмазного шару, кільцеве ребро жорсткості забезпечують високу продуктивність на найміцнішій керамічній плитці.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 1.4 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Дополнительно | 125x1,4/1,0x10x22,23 |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Керамограніт, мармур |
| Товщина круга | 1.6 мм мм |
| Штрих код | 2000964021460 |
| Тип оборудования | Кутова шліфмашина |
- Цена: 1 045 ₴





