
Круг алмазний DISTAR Turbo - 232 Extra Max
- Нет в наличии
- Код: 71669
1 498 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Одне з кращих рішень для різання армованого бетону та інших будівельних матеріалів. Забезпечує м'яке та комфортне різання. Дуже добре підходить для обробки всіх видів цегли включаючи вогнетривкої, пісковика, не абразивною тротуарної плитки. Три ряди отворів забезпечують додаткове охолодження корпусу, турбо шар ефективно виносить шлам із зони різання.
Диск здатний забезпечувати максимально надійну роботу протягом всього терміну експлуатації, при досить високому рівні продуктивності (до 1,1 погонного метра у хвилину при різанні армованого бетону М-400).
Ресурс диска становить близько 80 м погонних в армованому бетоні М400 на повне заглиблення.
Коло має зовнішній діаметр 230 міліметрів, при товщині алмазного шару 2,5 мм і висоті 12 мм. Використовується на будь-яких кутошліфувальних машинах з посадковим місцем 22,2 мм і швидкістю роботи до 6650 оборотів у хвилину.
Диск здатний забезпечувати максимально надійну роботу протягом всього терміну експлуатації, при досить високому рівні продуктивності (до 1,1 погонного метра у хвилину при різанні армованого бетону М-400).
Ресурс диска становить близько 80 м погонних в армованому бетоні М400 на повне заглиблення.
Коло має зовнішній діаметр 230 міліметрів, при товщині алмазного шару 2,5 мм і висоті 12 мм. Використовується на будь-яких кутошліфувальних машинах з посадковим місцем 22,2 мм і швидкістю роботи до 6650 оборотів у хвилину.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | DISTAR |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 12 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 232 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Високоармований бетон |
| Товщина круга | 2026/05/02 00:00:00 мм |
| Умови роботи | З дотриманням техніки безпеки |
| Штрих код | 2000963464572 |
| Тип оборудования | Кутова шліфмашина |
- Цена: 1 498 ₴





