
Круг відрізний по металу Haisser 180х2.5х22.2 мм
- Нет в наличии
- Код: 14783
44 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Коло відрізне по металу Haisser 180х2.5х22.2 мм Виробник Haisser Країна походження Італія Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал, Сталь Діаметр кола 180 мм Товщина кола 2 Діаметр посадкового кільця 22.2 мм Зернистість 30 Матеріал кола Електрокорунд тип обладнання Кутова шліфувальна машина Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:8012028180215
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 180 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.2 мм |
| Зернистость | P30 |
| Країна походження | Італія |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал круга | Електрокорунд |
| Матеріал, що обробляється | Метал, Сталь |
| Товщина круга | 2 мм мм |
| Штрих код | 8012028180215 |
| Тип оборудования | Кутова шліфмашина |
- Цена: 44 ₴

