
Круг відрізний по металу Haisser 350х3.0х25.4 мм
- Нет в наличии
- Код: 73457
175 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Коло відрізне по металу Haisser 350х3.0х25.4 мм Виробник Haisser Країна походження Італія Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал, Сталь Діаметр кола 350 мм Товщина кола 3 Діаметр посадкового кільця 25.4 мм Зернистість 30 Матеріал кола Електрокорунд тип обладнання Кутова шліфувальна машина Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:6924466122080
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | HAISSER |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 350 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 25.4 мм |
| Зернистость | P30 |
| Країна походження | Італія |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал круга | Електрокорунд |
| Матеріал, що обробляється | Метал, Сталь |
| Товщина круга | 3 мм мм |
| Штрих код | 6924466122080 |
| Тип оборудования | Кутова шліфмашина |
- Цена: 175 ₴

