
Круг відрізний ЗАК 125х1.6х22.23 мм
- Нет в наличии
- Код: 52406
24 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Коло відрізне ЗАК 125х1.6х22.23 мм Виробник ЗАК Країна походження Україна Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал Діаметр кола 125 мм Товщина кола 2 Діаметр посадкового кільця 22.23 мм тип обладнання Кутова шліфмашина Умови роботи Робоча швидкість – 80 м/с Штрих код:4820028380153
| Пользовательские характеристики | |
|---|---|
| Производитель | ЗАК |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Україна |
| Матеріал, що обробляється | Метал |
| Товщина круга | 2 мм мм |
| Умови роботи | Робоча швидкість – 80 м/с |
| Штрих код | 4820028380153 |
| Тип оборудования | Кутова шліфмашина |
- Цена: 24 ₴

