
Круг зачистний Сталь 125х6, 3х22, 23 мм УКР Тип 27
- Нет в наличии
- Код: 55441
30 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Круг зачистний Сталь 125х6, 3х22, 23 мм УКР Тип 27 Виробник Сталь Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал Діаметр кола 125 мм Товщина кола 6 Діаметр посадкового кільця 22.23 мм Штрих код:4820187260174
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Китай |
| Матеріал, що обробляється | Метал |
| Товщина круга | 6 мм мм |
| Штрих код | 4820187260174 |
- Цена: 30 ₴

