
Круг зачисний Bosch Standard for Metal 125х6,0х22,2 (2608603182)
- Нет в наличии
- Код: 59169
49 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Круг зачисний Bosch Standard for Metal 125х6,0х22,2 (2608603182)
Характеристики Bosch Standard for Metal 125х6,0х22,2 Круг зачистний (2608603182) Виробник Bosch Країна походження Німеччина Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал Діаметр кола 125 мм Товщина кола 6 мм Висота ріжучого шару 10мм Діаметр посадкового кільця 22.2 мм тип обладнання Кутова шліфувальна машина Штрих код:3165140658393
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Bosch |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 10мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.2 мм |
| Країна походження | Німеччина |
| Матеріал, що обробляється | Метал |
| Товщина круга | 6 мм мм |
| Штрих код | 3165140658393 |
| Тип оборудования | Кутова шліфмашина |
- Цена: 49 ₴

