
Круг зачисний Сталь 115х6,3х22,23 мм Тип 27
- Нет в наличии
- Код: 44465
20 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Круг зачистний Сталь 115х6, 3х22, 23 мм Тип 27
Виробник Сталь Країна походження Україна Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал Діаметр кола 115 мм Товщина кола 6 Діаметр посадкового кільця 22.23 мм Штрих код:6904466122143
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 115 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Країна походження | Україна |
| Матеріал, що обробляється | Метал |
| Товщина круга | 6 мм мм |
| Штрих код | 6904466122143 |
- Цена: 20 ₴

