
Makita D-18770 Круг відрізний по нержавіючої сталі 125х1,2х22,2
- Нет в наличии
- Код: 65331
36 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Makita D-18770 Коло відрізне по нержавіючій сталі 125х1,2х22,2 Виробник Makita Країна походження Японія Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Нержавіюча сталь Діаметр кола 125 мм Товщина кола 1,2 мм Діаметр посадкового кільця 22.2 мм Зернистість 60 тип обладнання Кутова шліфувальна машина Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:088381205115
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.2 мм |
| Зернистость | P60 |
| Країна походження | Японія |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Нержавіюча сталь |
| Товщина круга | 1.2 мм мм |
| Штрих код | 88381205115 |
| Тип оборудования | Кутова шліфмашина |
- Цена: 36 ₴

