
Makita D-52554 Пиляльний диск Makita ТСТ по дереву 165x20 мм x 16 зубів
- Нет в наличии
- Код: 107301
316 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Makita D-52554 Пиляльний диск Makita ТСТ по дереву 165x20 мм x 16 зубів Застосування пильного диска по дереву Makita: поздовжнє та поперечне розпилювання будь-яких видів деревини, в тому числі дерев'яних брусків, дощок, фанери, ДВП, ДСП. Матеріал твердосплавних напайок зубів - карбід вольфраму. Диск має високу точність різання та не залишає сколів. Прорізи на сталевому корпусі дисків запобігають їх руйнуванню в процесі роботи, а також перегріву ріжучого шару. Заточення проводиться на спеціальному верстаті.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Дополнительно | Кількість зубів - 16Товщина ріжучого полотна - 1,2 ммТвердосплавні напайки |
| Діаметр круга | 165 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 20 мм |
| Країна походження | Японія |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал круга | Карбід Вольфрама |
| Матеріал, що обробляється | Дерево |
| Товщина круга | 2 мм мм |
| Тип оборудования | Дискова пила |
- Цена: 316 ₴

