
POWER FLEX Круг відрізний по металу 400х3.0х32 мм
- Нет в наличии
- Код: 19809
132 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики POWER FLEX Коло відрізне по металу 400х3.0х32 мм Виробник Power Flex Країна походження Німеччина Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал, Сталь Діаметр кола 400 мм Товщина кола 3 Діаметр посадкового кільця 32 мм Зернистість 30 Матеріал кола Абразив тип обладнання Кутова шліфувальна машина Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:6914466120131
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | PowerFlex |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 400 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 32 мм |
| Зернистость | P30 |
| Країна походження | Німеччина |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал круга | Абразив |
| Матеріал, що обробляється | Метал, Сталь |
| Товщина круга | 3 мм мм |
| Штрих код | 6914466120131 |
| Тип оборудования | Кутова шліфмашина |
- Цена: 132 ₴

