
Шліфувальний круг для точила Metabo 250x40x51 мм, 60 N
- Нет в наличии
- Код: 106809
3 543 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Шліфувальне коло для точила Metabo 250x40x51 мм, 60 N Виробник Metabo Країна походження Угорщина Матеріал, що обробляється загартована та незагартована сталь Діаметр кола 250 мм Товщина кола 40 мм Діаметр посадкового кільця 51 мм Зернистість 60 N Матеріал кола Звичайний корунд тип обладнання Точило Кількість штук в упаковці 1 Додатково Для шліфування інструментальної сталі Дрібне зерно (60 N): придатне для тонкого шліфування загартованої та незагартованої сталі, наприклад, таких інструментів, як гвинтовий свердло, викрутка, різець, різальний інструмент, стамеска, ніж Крупне зерно (36 P): придатне для попереднього шліфування загартованої та незагартованої сталі, наприклад, таких інструментів, як викрутка, різець, різальний інструмент Штрих код:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Діаметр круга | 250 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 51 мм |
| Зернистость | P60 |
| Країна походження | Угорщина |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал круга | Звичайний корунд |
| Матеріал, що обробляється | загартована та незагартована сталь |
| Товщина круга | 40 мм мм |
| Тип оборудования | Точило |
- Цена: 3 543 ₴

