
Шліфувальний круг Metabo 250х40х51 36 P (630636000)
- Нет в наличии
- Код: 106810
3 543 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Шліфувальне коло Metabo 250х40х51 36 P (630636000) Виробник Metabo Країна походження Угорщина Матеріал, що обробляється Інструментальна сталь Діаметр кола 250 мм Товщина кола 40 мм Діаметр посадкового кільця 51 мм Зернистість 36 P Матеріал кола нормальний корунд Кількість штук в упаковці 1 Додатково Для шліфування інструментальної сталі Підходить для тонкого шліфування загартованої та незагартованої сталі. Застосовується для заточування викруток, зубил, свердел, різців тощо. Штрих код:
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Metabo |
| Пользовательские характеристики | |
| Дополнительно | Для шліфування інструментальної сталі Підходить для тонкого шліфування загартованої та незагартованої сталі. Застосовується для заточування викруток, зубил, свердел, різців і тд. |
| Діаметр круга | 250 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 51 мм |
| Зернистость | P36 |
| Країна походження | Угорщина |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал круга | нормальний корунд |
| Матеріал, що обробляється | Інструментальна сталь |
| Товщина круга | 40 мм мм |
- Цена: 3 543 ₴

