
СТАЛЬ Круг відрізний по металу - 115х1,2х22,23мм (201102)
- Нет в наличии
- Код: 44453
15 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики СТАЛЬ Коло відрізне по металу - 115х1,2х22,23мм (201102) Виробник Сталь Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал, Сталь Діаметр кола 115 мм Товщина кола 1 Діаметр посадкового кільця 22.23 мм Зернистість 46 Матеріал кола Абразив тип обладнання Кутова шліфувальна машина Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:4820187260020
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 115 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Зернистость | P46 |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал круга | Абразив |
| Матеріал, що обробляється | Метал, Сталь |
| Товщина круга | 1 мм мм |
| Штрих код | 4820187260020 |
| Тип оборудования | Кутова шліфмашина |
- Цена: 15 ₴

