
СТАЛЬ Круг відрізний по металу - 180х1,6х22,23мм (201108)
- Нет в наличии
- Код: 44459
27 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики СТАЛЬ Коло відрізне по металу - 180х1,6х22,23мм (201108) Виробник Сталь Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал, Сталь Діаметр кола 180 мм Товщина кола 1,6 мм Діаметр посадкового кільця 22.23 мм Зернистість 36 Матеріал кола Абразив тип обладнання Кутова шліфувальна машина Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:4820187260082
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 180 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Зернистость | P36 |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал круга | Абразив |
| Матеріал, що обробляється | Метал, Сталь |
| Товщина круга | 1.6 мм мм |
| Штрих код | 4820187260082 |
| Тип оборудования | Кутова шліфмашина |
- Цена: 27 ₴

