
СТАЛЬ Круг відрізний по металу - 180х1,6х22,23мм (201108) УКР
- Нет в наличии
- Код: 66737
27 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики СТАЛЬ Коло відрізне по металу - 180х1,6х22,23мм (201108) УКР Виробник Сталь Країна походження Україна Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал Діаметр кола 180 мм Товщина кола 1,6 мм Діаметр посадкового кільця 22.23 мм Зернистість 36 тип обладнання Кутова шліфувальна машина Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:2000963719962
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 180 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Зернистость | P36 |
| Країна походження | Україна |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Метал |
| Товщина круга | 1.6 мм мм |
| Штрих код | 2000963719962 |
| Тип оборудования | Кутова шліфмашина |
- Цена: 27 ₴

