
СТАЛЬ Круг відрізний по металу - 180х2,0х22,23мм (201109)
- Нет в наличии
- Код: 44460
27 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики СТАЛЬ Коло відрізне по металу - 180х2,0х22,23мм (201109) Виробник Сталь Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Метал, Сталь Діаметр кола 180 мм Товщина кола 2 Діаметр посадкового кільця 22.23 мм Зернистість 30 Матеріал кола Абразив тип обладнання Кутова шліфувальна машина Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:4820187260099
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 180 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Зернистость | P30 |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал круга | Абразив |
| Матеріал, що обробляється | Метал, Сталь |
| Товщина круга | 2 мм мм |
| Штрих код | 4820187260099 |
| Тип оборудования | Кутова шліфмашина |
- Цена: 27 ₴

