
WERK А40, 125х22,23 Т29 Круг пелюстковий корунд цирконію
- Нет в наличии
- Код: 66379
58 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики WERK А40, 125х22, 23 Т29 Коло пелюстковий корунд цирконію Виробник Werk Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Діаметр кола 125 мм Товщина кола 0 Діаметр посадкового кільця 22.23 мм Зернистість А40 Матеріал кола Корунд цирконію Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:2000963719917
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Werk |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 125 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.23 мм |
| Зернистость | P40 |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал круга | Корунд цирконію |
| Товщина круга | 0 мм |
| Штрих код | 2000963719917 |
- Цена: 58 ₴

