
X-TREME Turbo - 150x7x22.225мм Круг алмазний по бетону
- Нет в наличии
- Код: 36548
183 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики X-TREME Turbo - 150x7x22.225мм Коло алмазне по бетону Виробник X-Treme Країна походження Китай Гарантія Повернення/обмін 14 днів Матеріал, що обробляється Бетон Діаметр кола 150 мм Висота ріжучого шару 7 мм Діаметр посадкового кільця 22.225 мм Кількість штук в упаковці 1 Штрих код:6941532034870
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | X-Treme |
| Пользовательские характеристики | |
| Висота ріжучого шару | 7 мм |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр круга | 150 мм мм |
| Діаметр посадкового кільця | 22.225 мм |
| Країна походження | Китай |
| Кількість штук в упаковці | 1 |
| Матеріал, що обробляється | Бетон |
| Штрих код | 6941532034870 |
- Цена: 183 ₴

