
Сталь 35432 Валик малярний Синтекс (180х48х8 мм) 18 мм ворс
- Нет в наличии
- Код: 64380
75 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Сталь 35432 Валик малярний Синтекс (180х48х8 мм) 18 мм ворс
Виробник сталь Тип інструмента валик Країна походження Китай Гарантія Повернення / обмін 14 днів Матеріал виготовлення поліакріл Ширина 180 мм товщина 48 мм Діаметр посадковий 8 мм рекомендовані ЛКМ Для якісного нанесення воднодісперсіонних (водоемульсійних) фарб, акрилових емалей і грунтовок на основі акрилу оброблювана поверхня Для гладких, пористих і шорсткуватих поверхонь, як всередині, так і зовні приміщень
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Діаметр посадковий | 8 мм |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | Поліакріл |
| Поверхня, що обробляється | Для гладких, пористих та шорстких поверхонь, як усередині, так і зовні приміщень |
| Рекомендовані ЛКМ | Для якісного нанесення воднодисперсійних (водоемульсійних) фарб, акрилових емалей та ґрунтовок на основі акрилу |
| Тип инструмента | Валик |
| Толщина | 48 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Штрих код | 6914466354321 |
- Цена: 75 ₴

