
Світязь 35205 Валик мультиколор 100х30х6 мм
- Нет в наличии
- Код: 89652
11 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Світязь 35205 Валик мультиколор 100х30х6 мм
Валік мультиколор 100х30х6 мм Світязь – виготовлений з поліаміду з додаванням акрилу на тканинній основі. Довгий ворс дозволяє вбирати фарбу та рівномірно розподіляти її по робочій поверхні. Використовується для робіт на грубих поверхнях та фасадних робіт, вододисперсійними фарбами та фарбами на основі хімічних розчинників. Має тривалий термін служби.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Світязь |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Диаметр | 30 мм мм |
| Діаметр посадковий | 6 мм |
| Країна походження | Україна |
| Материал изготовления | Поліакріл |
| Рекомендовані ЛКМ | - Фарби на водній основі- Дисперсійні Фарби- Грунтовки з додаванням акрилових та інших смол |
| Тип инструмента | Валик |
| Ширина | 100 мм |
| Штрих код | 4814466352056 |
- Цена: 11 ₴

