
Валик велюр 35215 Світязь 100х30х6 мм
- Нет в наличии
- Код: 89669
12 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Валік велюр 35215 Світязь 100х30х6 мм
Валік велюр 35215 Світязь - короткий ворс дозволяє досягти ідеальної гладкості поверхні. Підходить для завершального етапу малярних робіт. Має тривалий термін служби. Стійкий до різноманітних агресивних складів фарб. Завдяки невеликому розміру валик може застосовуватися для фарбування у важкодоступних місцях. Відрізняється економною витратою матеріалу, високою продуктивністю, рівномірним, без вад і слідів ворсу покриттям.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Світязь |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Диаметр | 30 мм мм |
| Діаметр посадковий | 6 мм |
| Країна походження | Україна |
| Материал изготовления | Поліакріл |
| Рекомендовані ЛКМ | Олійні лаки та емалі, алкідні уретанові фарби. |
| Тип инструмента | Валик |
| Ширина | 100 мм |
| Штрих код | 4814466352155 |
- Цена: 12 ₴

