
Валик велюр 35217 Світязь 180х48х8 мм
- В наличии
- Код: 89671
29 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Валік велюр 35217 Світязь 180х48х8 мм
Валік велюр Світязь 180х48х8 мм - короткий ворс дозволяє досягти ідеальної гладкості поверхні. Підходить для завершального етапу малярних робіт. Має тривалий термін служби. Стійкий до різного роду агресивних складів фарб. Відрізняється економною витратою матеріалу, високою продуктивністю, рівномірним, без вад і слідів ворсу покриттям, що дозволяє обробляти великі за площею поверхні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Світязь |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Диаметр | 48 мм мм |
| Діаметр посадковий | 8 мм |
| Країна походження | Україна |
| Материал изготовления | Поліакріл |
| Рекомендовані ЛКМ | Олійні лаки та емалі, алкідні уретанові фарби. |
| Тип инструмента | Валик |
| Ширина | 180 мм |
| Штрих код | 4814466352179 |
- Цена: 29 ₴

