
Валик велюр 35218 Світязь 250х48х8 мм
- Нет в наличии
- Код: 89672
36 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 100 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Валік велюр 35218 Світязь 250х48х8 мм
Валік велюр Світязь 250х48х8 мм - короткий ворс дозволяє досягти ідеальної гладкості поверхні. Підходить для завершального етапу малярних робіт. Має тривалий термін служби. Стійкий до різного роду агресивних складів фарб. Відрізняється економною витратою матеріалу, високою продуктивністю, рівномірним, без вад і слідів ворсу покриттям, що дозволяє обробляти великі за площею поверхні.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Світязь |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Дополнительно | Олійні лаки та емалі, алкідні уретанові фарби. |
| Диаметр | 48 мм мм |
| Діаметр посадковий | 8 мм |
| Країна походження | Україна |
| Материал изготовления | Поліакріл |
| Тип инструмента | Валик |
| Ширина | 250 мм |
| Штрих код | 4814466352186 |
- Цена: 36 ₴

