
KARCHER SC 1 EasyFix Premium Пароочисник (1.516-375.0)
- Нет в наличии
- Код: 74638
4 499 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис KARCHER SC 1 EasyFix Premium Пароочиститель (1.516-375.0) SC 1 EasyFix Premium від німецького бренду KARCHER - це якісний і простий в експлуатації прилад, призначений для чищення і дезінфекції різних поверхонь, матеріалів, які стійкі до впливаю гарячої пари. Принцип пристрою наступний: в спеціальному баку (0.2 л) нагрівається вода, а після, за допомогою різних насадок, вона вона распростроняется по покриттю у вигляді сильного струменя гарячої пари. В ході застосування даного агрегату, ви значно економите на хімічних миючих кошти. Також очищення тих чи інших предметів буде займати в рази менше часу і сил. Пароочиститель має відмінні внутрішні характеристики: потужністю 1200 Вт, продуктивність 20 к.м.н., тиск пара 3 бар, час нагріву 3 хв, довжина кабелю 4 м, функція захисту від дітей, вага 1,6 кг, габарити 380 х 254 х 260 мм. Переваги: Висока продуктивність Компактні габарити Наявність зручних насадок
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 1.6 кг |
| Основные | |
| Производитель | Karcher |
| Тип | Пароочиститель |
| Тип уборки | Паром |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | 0.2 л |
| Габарити (ШхГхВ) | 380 х 254 х 260 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 4м |
| Дополнительно | Інтегрована вирва для заливання води |
| Предохранительный клапан | Да |
| Защита от детей | Да |
| Знімний бак | 0,2 л |
| Комплектация | ПароочисникТочкове сопло, потужне сопло, кругла щіткаДодатковий шланг Обтяжка з махрової тканини для ручної насадки, 1 шт.Мірний стаканПосібник з експлуатації |
| Країна походження | Німеччина |
| Мощность | 1200 Вт |
| Производительность | 20 кв.м |
| Давление пара | 3 бар |
| Время нагрева | 3 хв сек |
| Штрих код | 4054278319759 |
- Цена: 4 499 ₴

