
Karcher SC 1 Premium Пароочисник
- Нет в наличии
- Код: 55401
3 799 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Karcher SC 1 Premium Пароочиститель Зручний в роботі ручний пароочисник з комплектом для прибирання підлоги і подовжувальною трубкою (2 х 0,5 м), відмінно підходить для швидкого прибирання різних поверхонь без застосування шкідливих хімічних засобів. Не дивлячись на невеликі розміри, прилад забезпечує ідеальну очистку від всіх шкідливих побутових бактерій. З основних переваг моделі варто відзначити: великий вибір насадок йдуть в комплект (для підлоги, ручна насадка, кругла щітка), блокування від дітей і наявність запобіжного клапана. Застосування: Очищення підлоги, кахлю, плитки Очищення сантехніки та умивальників Очищення вікон і дзеркал Очищення кухонної витяжки та плит
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Мощность | 1200 Вт |
| Тип аксессуара | Насадка |
| Вид запчасти | Насадка |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | 0.2 л |
| Вес | 1.58 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 321x127x186 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Предохранительный клапан | Да |
| Защита от детей | Да |
| Знімний бак | Да |
| Комплектация | - Пароочисник- Точкове сопло- Потужне сопло- Кругла щітка- Додатковий шланг SC 1- Сумка для аксесуарів SC 1- Серветка з махрової тканини -1 шт- Обтяжка з махрової тканини для ручної насадки - 1 шт- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Німеччина |
| Производительность | 20 кв.м |
| Давление пара | 3 бари |
| Время нагрева | 3 хв сек |
| Штрих код | 4054278319742 |
- Цена: 3 799 ₴






