
KARCHER SC2 EASYFIX Premium (1.512-090.0)
- Нет в наличии
- Код: 74639
6 699 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики KARCHER SC2 EASYFIX Premium (1.512-090.0) Виробник Karcher Країна походження Німеччина Гарантія 1 рік потужність 1500 Вт продуктивність 75 кв.м Бак для води 1 л Сумний бак 1 л тиск пара 3.2 бар час нагріву 6,5 хв Довжина кабеля 4м Захист від дітей Так Запобіжний клапан Так вага 2.9 кг Габарити 380 х 254 х 260 мм додатково Система "EasyFix" для швидкої фіксації нових насадок є відмінною рисою нового асортименту 2018 року. Мультифункціональні аксесуари преміум класу Насадка для підлоги, ручна насадка, кругла щітка і багато інших приналежності по Комплектація Комплект для прибирання підлоги EasyFix + подовжувальні трубки (2 × 0,5 м) Мікроволоконні серветка для підлоги, 2 шт Ручна насадка Мікроволоконні обтяжка для ручної насадки точкове сопло Кругла щітка (мала) Кругла щі Штрих код:4054278312538
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Мощность | 1500 Вт |
| Тип аксессуара | Насадка |
| Вид запчасти | Насадка |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | 1 л |
| Вес | 2.9 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 380 х 254 х 260 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 4м |
| Дополнительно | Система "EasyFix" для швидкої фіксації нових насадок є відмінною рисою нового асортименту 2018 року. підлогової насадкиРегулювання подачі пари на ручціРівень подачі пари можна налаштувати під конкретну поверхню |
| Предохранительный клапан | Да |
| Защита от детей | Да |
| Знімний бак | 1 л |
| Комплектация | Комплект для прибирання підлоги EasyFix + подовжувальні трубки (2×0,5 м) Мікроволоконна серветка для підлоги, 2 шт |
| Країна походження | Німеччина |
| Производительность | 75 кв.м |
| Давление пара | 3.2 бар |
| Время нагрева | 6,5 хв сек |
| Штрих код | 4054278312538 |
- Цена: 6 699 ₴

