
KARCHER SC3 EasyFix Premium Пароочисник
- Нет в наличии
- Код: 73984
9 699 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис KARCHER SC3 EasyFix Premium Пароочиститель Практичний, компактний і зручний в роботі, пароочиститель KARCHER SC3 EasyFix Premium - потужний і надійний помічник у боротьбі з брудом і бактеріями. При ретельному прибиранню вбиває 99,99% бактерій на всіх можливих побутових поверхнях. Прибирання за допомогою пари - найбільш безпечний, екогогічний і гігієнічний спосіб домогтися тотальної чистоти у Вашому домі! Для ще більшої ефективності збирання - зручний спосіб доливання води - прямо в процесі збирання, якщо раптом в резервуарі закінчилася вода. До речі, про це пристрій неодмінно повідомить користувачеві самостійно, немає потреби щоразу перевіряти це. Можна спокійно і навіть з насолодою наводити чистоту! Комплект функціональних аксесуарів і насадок не залишить байдужим навіть самого запеклого перфекціоніста і охоронця чистоти! Насадки можна швидко і легко замінити прямо в процесі збирання, а сам пристрій цілком реально привести в стан бойової готовності буквально за 30 секунд. Півхвилини - і попрощайтеся з брудом, пилом і мікробами! Крім очевидних переваг в гонитві за сістотой, KARCHER SC3 EasyFix Premium має виняткові ергономічними якостями, його компактні розміри дозволять зберігати пароочиститель де завгодно. Механізм блокування від випадкового включення і запобіжний клапан забезпечать ще більшу безпеку в роботі з пристроєм. Головні переваги: Картридж для захисту від накипу Багатий вибір аксесуарів Захист від дітей Компактні розміри Індикатор закінчення запасу води Наявність запобіжного клапана Мобільність Швидке приведення в робочий стан
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Мощность | 1900 Вт |
| Тип аксессуара | Насадка |
| Вид запчасти | Насадка |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | 1 л |
| Вес | 3.14 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 360 x 236 x 253 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 4м |
| Дополнительно | Частота: 50 - 60 Гц |
| Предохранительный клапан | Да |
| Защита от детей | Да |
| Знімний бак | Да |
| Комплектация | Комплект для прибирання підлоги EasyFix + подовжувальні трубки 2х0,5 м Мікроволоконна серветка для підлоги 2 шт. Мікроволоконна обтяжка для ручної насадки 1 шт. Накладка для чищення килимів |
| Країна походження | Німеччина |
| Напруга акумулятора | 220-240 В |
| Производительность | 75 кв.м |
| Давление пара | 3.5 бар |
| Время нагрева | 0.5 хв сек |
| Штрих код | 4054278312477 |
- Цена: 9 699 ₴

