
Пароочисник KARCHER SC2 DELUXE EASYFIX Premium
- Нет в наличии
- Код: 85410
6 999 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Пароочиститель KARCHER SC2 DELUXE EASYFIX Premium Виробник Karcher Країна походження Німеччина Гарантія 1 рік потужність 1500 Вт продуктивність 75 кв.м Бак для води 1 л тиск пара 3.2 бар час нагріву 6,5 хв Довжина кабеля 4 м Захист від дітей Так Запобіжний клапан Так вага 2.9 кг Габарити 380х254х260 мм Комплектація Паровий шланг з пістолетом (2 м) Насадка для підлоги точкове сопло Ручна насадка Кругла щітка (велика) Кругла щітка (червона) високопродуктивна форсунка Обтягування з мікрофібри д Штрих код:4054278331591
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 2.9 кг |
| Основные | |
| Производитель | Karcher |
| Тип | Пароочиститель |
| Тип уборки | Паром |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | 1 л |
| Габарити (ШхГхВ) | 380х254х260 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 4 м |
| Предохранительный клапан | Да |
| Защита от детей | Да |
| Комплектация | Паровий шланг з пістолетом (2 м) Насадка для підлоги Точкове сопло Ручна насадка Кругла щітка (велика) Кругла щітка (червона) Високопродуктивна форсунка Обтяжка з мікрофібри для ручної насадки Подовжувальні трубки (2 шт) Серветка для підлоги з мікрофірми |
| Країна походження | Німеччина |
| Мощность | 1500 Вт |
| Производительность | 75 кв.м |
| Давление пара | 3.2 бар |
| Время нагрева | 6,5 хв сек |
| Штрих код | 4054278331591 |
- Цена: 6 999 ₴

