
Пароочисник KARCHER SC4 EASYFIX
- Нет в наличии
- Код: 85128
12 699 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Пароочиститель KARCHER SC4 EASYFIX Виробник Karcher Країна походження Німеччина Гарантія 1 рік потужність Потужність 2000 Вт продуктивність 100 кв.м Бак для води 0.5 л Сумний бак 0.8 л тиск пара 3.5 бар час нагріву 240 з Довжина кабеля 4 м Захист від дітей Так Запобіжний клапан Так вага 4.1 кг Габарити 27x28x35 см Комплектація Паровий шланг з пістолетом (2 м) Насадка для підлоги з рухомим шарніром Comfort Plus точкове сопло Ручна насадка Кругла щітка (велика) Кругла щітка (червона) високопродуктивна форсунки Штрих код:4054278313023
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 4.1 кг |
| Основные | |
| Производитель | Karcher |
| Тип | Пароочиститель |
| Тип уборки | Паром |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | 0.5 л |
| Габарити (ШхГхВ) | 27x28x35 см |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 4 м |
| Предохранительный клапан | Да |
| Защита от детей | Да |
| Знімний бак | 0.8 л |
| Комплектация | Паровий шланг з пістолетом (2 м)Насадка для підлоги з рухомим шарніром Comfort PlusТочкове соплоРучна насадкаКругла щітка (велика)Кругла щітка (червона)Високопродуктивна форсункаОбтяжка з мікрофібри для ручної насадкиПотрійні трубки |
| Країна походження | Німеччина |
| Мощность | 2000 Вт |
| Производительность | 100 кв.м |
| Давление пара | 3.5 бар |
| Время нагрева | 240 с сек |
| Штрих код | 4054278313023 |
- Цена: 12 699 ₴

