
Пароочисник KARCHER SC3 EasyFix
- Нет в наличии
- Код: 85411
6 699 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Пароочиститель KARCHER SC3 EasyFix Виробник Karcher Країна походження Німеччина Гарантія 1 рік потужність 1900 Вт Бак для води 1 л тиск пара 3.5 бар час нагріву 0,5 хв Довжина кабеля 4 м Захист від дітей Так Запобіжний клапан Так вага 3,14 кг Габарити 25,3х23,6х36 см Комплектація • Паровий шланг з пістолетом: 2 м • Насадка для підлоги • Точкове сопло • Ручна насадка • Кругла щітка • Обтягування з махрової тканини для ручної насадки • Антинакипин (картридж) & Штрих код:4054278312415
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Тип | Пароочиститель |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | 1 л |
| Вес | 3.14 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 25,3 х23, 6х36 см |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 4 м |
| Предохранительный клапан | Да |
| Защита от детей | Да |
| Комплектация | • Паровий шланг з пістолетом: 2 м• Насадка для підлоги • Точкове сопло• Ручна насадка• Кругла щітка• Обтяжка з махрової тканини для ручної насадки• Антинакіпін (картридж)• Серветка з махрової тканини• Інтегрований вимикач |
| Країна походження | Німеччина |
| Мощность | 1900 Вт |
| Давление пара | 3.5 бар |
| Время нагрева | 0.5 хв сек |
| Штрих код | 4054278312415 |
- Цена: 6 699 ₴

