
Пароочисник SC 2 Deluxe EasyFix жовтий Karcher
- Нет в наличии
- Код: 101963
6 899 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Пароочисник SC 2 Deluxe EasyFix жовтий Karcher Пароочисник SC 2 Deluxe EasyFix жовтий Karcher - компактна та легка модель для знищення 99,99% бактерий у побуті. Пароочисник підходить для будь-яких видів твердих покриттів і не вимагає використання будь-яких засобів для чищення. Завдяки світлодіоду на ручці пристрою можна дізнатися його готовність до роботи: червоний світлодіод говорити про нагрівання пароочисника, зелений про те, що можна приступати до роботи. Година нагріву моделі – 6,5 хвилин. Подачу пари можна регулювати залежно від ступеня загрязнення або поверхні. Пароочістель поставляється з комплектом насадок для ефективного прибирання: для пола, ручна насадка, кругла щітка та інші.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 2.68 кг |
| Основные | |
| Производитель | Karcher |
| Страна производитель | Германия |
| Тип | Пароочиститель |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | 1 л |
| Габарити | 304 x 231 x 287 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Длина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | Регулювання подачі пари на ручці Місце для зберігання аксесуарів та парковка для насадки Інтегрована воронка для заливання води Світлодіодний дисплей на корпусі |
| Предохранительный клапан | Да |
| Защита от детей | Да |
| Комплектация | Комплект для прибирання підлоги, EasyFix + труба подовжувальна (2 × 0.5 м) Аксесуари, Ручна насадка, точкове сопло, кругла щітка Сумка для аксесуарів SC 1 Салфетка для підлоги з мікроволокна, 1 шт. обтягування |
| Мощность | 1500 Вт |
| Производительность | 75 кв.м |
| Давление пара | 3.2 бар |
| Время нагрева | 6.5 хв сек |
| Штрих код | 4054278331553 |
- Цена: 6 899 ₴

