
Пароочисник SC 4 EasyFix Iron Karcher
- Нет в наличии
- Код: 99733
17 299 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Пароочисник SC 4 EasyFix Iron Karcher Пароочисник SC 4 EasyFix Iron Karcher - компактна і легка модель для знищення 99,99% бактерій у побуті. Пароочисник підходить для будь-яких видів твердих покриттів і не вимагає використання будь-яких засобів для чищення. Подачу пари можна регулювати в залежності від ступеня забруднення та поверхні. Час нагріву моделі – 4 хвилини. Пароочисник оснащений системою з 2 бачків для постійного доливання води та дозволяє працювати без довгих перерв. Пароочищувач поставляється з комплектом насадок для ефективного збирання: для підлоги, ручна насадка, кругла щітка та інші.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 4 кг |
| Основные | |
| Производитель | Karcher |
| Тип | Пароочиститель |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | 0.5 л |
| Габарити (ШхГхВ) | 380 x 251 x 273 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 4 м |
| Дополнительно | Знімний бак для постійного доливання водиБлокування від дітей на пістолетіРегулювання подачі пари на ручціМісце для зберігання аксесуарів та парковка для насадкиІнтегрована лійка для заливки водиСистема з двох баків |
| Предохранительный клапан | Да |
| Защита от детей | Да |
| Знімний бак | 0,8 л |
| Країна походження | Німеччина |
| Мощность | 2000 Вт |
| Производительность | 100 кв.м |
| Давление пара | 3.5 бар |
| Время нагрева | 4 хв сек |
| Штрих код | 4054278676838 |
- Цена: 17 299 ₴

