
Пароочиститель SC 4 EasyFix Premium (бел) + Iron Kit (чорний праска) Karcher
- Нет в наличии
- Код: 97545
18 199 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Характеристики Пароочиститель SC 4 EasyFix Premium (бел) + Iron Kit (чорний праска) Karcher Виробник Karcher Країна походження Німеччина Гарантія 1 рік потужність Потужність 2000 Вт продуктивність 100 кв.м Бак для води 0.5 л Сумний бак 0,8 л тиск пара 3,5 бар час нагріву 4 хв Довжина кабеля 4 м Захист від дітей Так Запобіжний клапан Так вага 4 кг Габарити 380x251x273 мм додатково Парова праска з фіксованою температурою, автоматичним відключенням і поліпшеною підошвою для легкого ковзання по матеріалу. Економія часу на прасування до 50%. ефективна очі Комплектація Серветка для підлоги з мікроволокна, 2 шт. Обтягування паперовий для ручної насадки, 1 шт. порошок антінакіпі Паровий шланг з пістолетом, 2.3 м Ручна насадка Точкове сопло, жовте точкове з Штрих код:4054278676845
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Тип | Пароочиститель |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | 0.5 л |
| Вес | 4 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 380x251x273 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 4 м |
| Предохранительный клапан | Да |
| Защита от детей | Да |
| Знімний бак | 0,8 л |
| Комплектация | Серветка для підлоги з мікроволокна, 2 шт. Обтяжка з мікроволокна для ручної насадки, 1 шт. (2 х 0,5 м) |
| Країна походження | Німеччина |
| Мощность | 2000 Вт |
| Производительность | 100 кв.м |
| Давление пара | 3.5 бар |
| Время нагрева | 4 хв сек |
| Штрих код | 4054278676845 |
- Цена: 18 199 ₴

