
Пароочиститель SC5 EasyFix Premium Iron Kit (чорний) Karcher
- Нет в наличии
- Код: 97450
25 899 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Пароочиститель SC5 EasyFix Premium Iron Kit (чорний) Karcher Практичний, компактний і зручний в роботі, пароочиститель KARCHER SC5 EasyFix Premium - потужний і надійний помічник у боротьбі з брудом і бактеріями. При ретельному прибиранню вбиває 99,99% бактерій на всіх можливих побутових поверхнях. Прибирання за допомогою пари - найбільш безпечний, екогогічний і гігієнічний спосіб домогтися тотальної чистоти у Вашому домі! Для ще більшої ефективності збирання - зручний спосіб доливання води - прямо в процесі збирання, якщо раптом в резервуарі закінчилася вода. До речі, про це пристрій неодмінно повідомить користувачеві самостійно, немає потреби щоразу перевіряти це. Можна спокійно і навіть з насолодою наводити чистоту! Комплект функціональних аксесуарів і насадок не залишить байдужим навіть самого запеклого перфекціоніста і охоронця чистоти! Насадки можна швидко і легко замінити прямо в процесі збирання, а сам пристрій цілком реально привести в стан бойової готовності буквально за 30 секунд. Півхвилини - і попрощайтеся з брудом, пилом і мікробами! Крім очевидних переваг в гонитві за сістотой, KARCHER SC5 EasyFix Premium має виняткові ергономічними якостями, його компактні розміри дозволять зберігати пароочиститель де завгодно. Механізм блокування від випадкового включення і запобіжний клапан забезпечать ще більшу безпеку в роботі з пристроєм.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Karcher |
| Тип | Пароочиститель |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | 0.5 л |
| Вес | 6 кг кг |
| Габарити (ШхГхВ) | 439 x 301 x 305 мм |
| Довжина кабеля | 6 м |
| Дополнительно | Інтегрована вирва для заливки водиРегулятор витрати пари, на корпусіСистема з двох бачківІнтегрований вимикач |
| Предохранительный клапан | Да |
| Защита от детей | Да |
| Знімний бак | 1,5 л |
| Країна походження | Німеччина |
| Мощность | 2200 Вт |
| Производительность | 150 кв.м |
| Давление пара | 4,2 бар |
| Время нагрева | 3 хв сек |
| Штрих код | 4054278679884 |
- Цена: 25 899 ₴

