
Пароочисник ручний GSTC351 Grunhelm
- В наличии
- Код: 146004
1 449 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Пароочисник ручний GSTC351, бойлер 350 мл, 10 аксесуарів Grunhelm
Пароочисник ручний GSTC351, бойлер 350 мл, 10 аксесуарів Grunhelm зручний в роботі ручний пароочисник з комплектом 10 аксесуарів для прибирання. Відмінно підходить для швидкого прибирання різних поверхонь без застосування шкідливих хімічних засобів. Не дивлячись на невеликі розміри, прилад забезпечує ідеальну очистку від всіх шкідливих побутових бактерій. З основних переваг моделі варто відзначити: великий вибір насадок йдуть в комплект.
Застосування:
- Очищення підлоги, кахлю, плитки
- Очищення сантехніки та умивальників
- Очищення вікон і дзеркал
- Очищення кухонної витяжки та плит
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | 0.35 л |
| Вага брутто | 1.8 кг |
| Вага нетто | 1.5 кг |
| Габарити упаковки | 252х235х142 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Предохранительный клапан | Да |
| Мощность | 1050 Вт |
| Производительность | 25-35 г\хв |
| Давление пара | 2.5-3.5 бари |
| Время непрерывной работы | 8-10 хв |
| Время нагрева | 3-5 хв сек |
- Цена: 1 449 ₴










