
Пароочисник ручний GSTC450 Grunhelm
- В наличии
- Код: 146006
1 999 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Пароочисник ручний GSTC450, бойлер 450 мл, 9 аксесуарів Grunhelm
Пароочисник ручний GSTC450, бойлер 450 мл Grunhelm зручний в роботі ручний пароочисник з комплектом 9 аксесуарів для прибирання. Відмінно підходить для швидкого прибирання різних поверхонь без застосування шкідливих хімічних засобів. Не дивлячись на невеликі розміри, прилад забезпечує ідеальну очистку від всіх шкідливих побутових бактерій. З основних переваг моделі варто відзначити: великий вибір насадок йдуть в комплект.
Застосування:
- Очищення підлоги, кахлю, плитки
- Очищення сантехніки та умивальників
- Очищення вікон і дзеркал
- Очищення кухонної витяжки та плит
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | 0.45 л |
| Вага брутто | 1.97 кг |
| Вага нетто | 1.65 кг |
| Габарити упаковки | 265х155х245 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Мощность | 1050 Вт |
| Производительность | 25-35 г\хв |
| Давление пара | 2.5-3.5 бари |
| Время непрерывной работы | 10-12 хв |
| Время нагрева | 3-5 хв сек |
- Цена: 1 999 ₴










