
Пароочисник SC 1 Karcher
- Нет в наличии
- Код: 135995
3 999 ₴
Пароочисник SC 1 Karcher
Компактний ручний пароочисник SC 1, що працює без застосування засобів для чищення, може використовуватися для вирішення практично будь-яких завдань прибирання в будинку. Під час ретельного очищення парою знищуються 99,99 % вірусів* і поширених у побуті бактерій** на твердих поверхнях. Малі розміри цього апарату в поєднанні з великим вибором приладдя дають змогу швидко і легко вирішувати за його допомогою будь-які завдання прибирання, що виникають час від часу, - очищати керамічну плитку, сантехнічну арматуру, плиту і витяжку на кухні і навіть видаляти забруднення з вузьких щілин. Обробка парою гарантує надійне усунення стійких забруднень і жирових відкладень. При цьому для компактного апарату можна знайти місце навіть у приміщеннях дуже малої площі.
Особливості та переваги
- Пароочисник SC 1: Потужний тиск пари 3 бара
- Легко усуває усі види забруднення - навіть у важкодоступних місцяхПароочисник SC 1: Маленький, ручний і компактний
- Маленький, ручний і компактний
- Апарат можна зберігати в зручному місці "під рукою".Пароочисник SC 1: Блокування від дітей на апараті
- Блокування від дітей на апараті
- Система блокування забезпечує надійний захист від неправильного використання дітьми.
- Обтяжка для ручної насадки
- Серветки та обтяжки з поліпшеним відділенням і поглинанням бруду гарантують ретельне очищення.
Комплектація
- Обтяжка з мікроволокна для ручної насадки: 1 шт.
- Точкове сопло
- Ручна насадка
- Потужне сопло
- Мала кругла щітка (чорна): 1 шт.
- Мірна склянка: 200 мл
Оснащення
- Запобіжник
- Запобіжний клапан
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 1.58 кг |
| Основные | |
| Производитель | Karcher |
| Тип | Пароочиститель |
| Тип уборки | Паром |
| Пользовательские характеристики | |
| Бак для воды | 0.2 л |
| Габарити (ШхГхВ) | 321x127x186 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Предохранительный клапан | Да |
| Защита от детей | Да |
| Знімний бак | Да |
| Комплектация | - Обтяжка з мікроволокна для ручної насадки: 1 шт. - Точкове сопло - Ручна насадка - Потужне сопло - Мала кругла щітка (чорна): 1 шт. - Мірна склянка: 200 мл |
| Країна походження | Німеччина |
| Мощность | 1200 Вт |
| Производительность | 20 кв.м |
| Давление пара | 3 бари |
| Время нагрева | 3 хв сек |
- Цена: 3 999 ₴

