
X-Treme 600 мм Перехідник SDS-plus
- Нет в наличии
- Код: 37287
405 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис X-Treme 600 мм Перехідник SDS-plus Перехідник SDS-plus X-Treme 600 мм - з центрирующим свердлом 7х110 мм. Використовується в якості подовжувача для установки свердла в патрон перфоратора. Застосовується при свердлінні в бетоні, цеглі та інших матеріалах, де потрібно зробити глибокі отвори. Тип хвостика SDS Plus є найбільш поширеним і дозволяє працювати з більшістю моделей перфораторів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | X-Treme |
| Общая длина | 600 мм |
| Тип хвостовика | SDS-plus |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів роки |
| Довжина свердла | 110 мм мм |
| Диаметр сверла | 7 мм мм |
| Країна походження | Канада |
| Штрих код | 6924466108602 |
- Цена: 405 ₴

