
Апарат для чищення терас Karcher PCL 4
- Нет в наличии
- Код: 103875
8 799 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Апарат для чищення терас Karcher PCL 4 Апарат для чищення терас Karcher PCL 4 - зручний інструмент для ретельного збирання стійких забруднень із зовнішніх поверхонь. Для роботи інструменту його необхідно підключити до садового шлангу. Подачу води можна регулювати.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 5 кг |
| Основные атрибуты | |
| Производитель | Karcher |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид прибирання | Волога |
| Габарити (ШхГхВ) | 1281 x 307 x 350 мм |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Комплектация | Дві роликові щітки для дерев'яних поверхоньДві водні насадки |
| Країна походження | Німеччина |
| Напряжение сети | 220-240 В |
| Мощность | 600 Вт |
| Назначение | Для прибирання на терасах або патіо |
| Тип пилососу | Миючий |
| Штрих код | 4054278505510 |
- Цена: 8 799 ₴




