
Пилосос для сухого прибирання Grunhelm GVC8216R червоний
- Нет в наличии
- Код: 94975
5 739 ₴
+380 (97) 508-79-87
Менеджер ДмитроОписание
Характеристики
Информация для заказа
Опис Пилосос для сухого прибирання Grunhelm GVC8216R червоний Якісна прибирання - гарант вашого затишку вдома. Якщо ви хочете, щоб цей процес не доставляв клопоту, китайська компанія Grunhelm представляє вашій увазі приголомшливе пристрій, який здатний в максимальний термін звільнити приміщення. Завдяки пилососа для сухого прибирання, ви полюбите прибиратися. Машина з легкістю зможе видалити пил, а також забруднення на різних поверхонь за рахунок всмоктування (180-300 Вт). Побутовий пилосос оснащений 5-ти ступінчастою системою фільтрації, низьким рівнем шуму (80 дБ), потужність 900 Вт. Обсяг його бака складає 3 л. Навіть самі важкодоступні місця більше не будуть для вас проблемою, адже довжина кабелю моделі GVC8216R становить цілих 3.5 м. Компактні габарити (365 х 234 х 304 мм) дозволять зберігати пилосос де завгодно: невеликий коморі або ж в спеціально відведеному місці у себе в спальні. невелика вага (4, 8 кг) сприяє швидкому пересуванню його по поверхні. Він досить маневрений і легкий. Розібратися з інструкцією і зрозуміти як він працює зможе навіть дитина. Все, що від вас вимагається - натиснути кнопку харчування і вибрати потрібний режим. З рештою пилосос впорається самостійно. Оригінальний дизайн побутової техніки доповнить інтер'єр будь-якого приміщення і стане невід'ємною його частиною. Переваги пилососа: Простота використання Презентабельний зовнішній вигляд Універсальний пристрій для збирання Регулювання потужності Невеликі габарити
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Тип уборки | Сухая |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 80 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 4.8 кг (нетто)5.6 кг (брутто) кг |
| Вид прибирання | Суха |
| Габарити (ШхГхВ) | 356х243х304 мм (пилосос) 410х305х345 мм (упаковка) |
| Гарантія | 1 рік роки |
| Довжина кабеля | 3.5 м |
| Комплектация | - Пилосос- Універсальна щітка підлога/килим- Дві насадки (для м'яких меблів та щілинна)- Інструкція- Гарантійний талон |
| Країна походження | Китай |
| Напряжение сети | 220В / 50Гц |
| Объем бака | 3 л |
| Мощность | 900 Вт |
| Мощность всасывания | 180 – 300 Вт |
| Назначение | Для сухого збирання |
| Система фільтрації | 5-ти ступінчаста |
| Тип пилососу | Побутовий |
| Турбощітка | Нет |
| Штрих код | 6902017082175 |
- Цена: 5 739 ₴

